Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

У Києві продовжили повний локдаун до 30 квітня

Місцева влада Києва вирішила продовжити жорсткий карантин у місті до 30 квітня

Столична влада продовжила суворі протиепідемічні обмеження до 30 квітня. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Оскільки епідеміологічна ситуація в столиці суттєво не поліпшується, сьогодні вранці комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про подовження суворих обмежувальних заходів у Києві на два тижні, тобто до 30 квітня. У нас немає іншого вибору. Інакше медична система не впорається з такою кількістю хворих. Інакше смертей буде ще більше. Тому до 30 квітня в місті діятимуть раніше запроваджені обмеження», – сказав Віталій Кличко.

Зокрема, за словами мера:

  • залишаться закритими всі школи і дитячі садочки; 
  • увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме поки за спеціальними перепустками. Тобто, виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури;
  • заклади громадського харчування працюють тільки на виніс чи доставку;
  • не працюють продуктові ярмарки. 

«Я ще раз підкреслю, що керівники установ, підприємств та закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу. Або, кому можливо, надати відпустки», – наголосив Віталій Кличко.

Увесь перелік обмежень та норм роботи, ухвалений рішенням комісії з надзвичайних ситуацій міста.

«Я закликаю всіх поставитися свідомо до ситуації. Та дотримуватися необхідних правил. Не час бути легковажними. Сьогодні головне завдання – зберегти здоров’я і життя киян. Допомогти і нашим медикам впоратися з цією хвилею хвороби. Не нехтуйте своєю безпекою. Маски, дистанція, антисептики. Увага до свого здоров’я» – закликав киян Віталій Кличко.

 

Як буде працювати транспорт з 16 квітня

Увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме поки лише за спеціальними перепустками. Тобто, виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Під час брифінгу 14 квітня мер Києва Віталій Кличко наголосив, що керівники установ, підприємств та закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу або за можливості надати відпустки.

 

UPD_15.04.2021

Суворі протиепідемічні обмеження у столиці продовжено до 30 квітня. Опубліковано відповідний протокол Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА №34 від 14 квітня.

Так, згідно з документом, до 30 квітня освітній процес у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти всіх типів та форм власності здійснюватиметься у дистанційному режимі. Дитячі садочки та заклади позашкільної освіти всіх форм власності – зачинені.

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Київська міська державна адміністрація
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Суспільство , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 8

Новини по темі

Консультації по темі