Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

Перелік професій з обов'язковою вакцинацією від COVID-19 розширять: проєкт наказу МОЗ

За словами головного санлікаря, список професій, для яких вакцинація стане обов'язковою, буде постійно оновлюватися. На сайті МОЗ з'явився проєкт змін до переліку

Списки професій на обов'язкову вакцинацію не залишаться статичними - професії в ньому будуть постійно оновлюватися. Швидше за все - щотижня. Про це заявив головний санлікар України Ігор Кузін в своєму Телеграм-каналі.

13 жовтня 2021 року МОЗ оприлюднено проєкт наказу "Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням".

Ознайомитися з цим проєктом можна за посиланням.

Згідно з проєктом, чинний перелік професій, які підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, планується доповнити такими професіями:

  • працівники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  • працівники установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів;
  • працівники підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою КМУ від 04 березня 2015 року № 83. Цей перелік можна переглянути за посиланням.

Про затвердження самого переліку ми вже писали тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Суспільство , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 7

Новини по темі

Консультації по темі