Строк дії «ковідної» допомоги у 1000 грн збільшать до 9 місяців (оновлено)
Вилучено з «Моїх новин»
Кабінет міністрів продовжив строк використання допомоги за повну вакцинацію проти COVID-19 з 4 до 9 місяців. Таке рішення було прийнято сьогодні, 9 лютого, на черговому засіданні
09.02.20226 877
Посилання скопійовано
Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.
Кабінет міністрів збільшив строк використання допомоги у 1000 грн за повну вакцинацію з 4 до 9 місяців. Про це йдеться у проєкті Постанови КМУ з Порядку денному засідання Уряду від 9 лютого. З проєктом постанови КМУ можна ознайомитися тут. Поки що немає тексту затвердженої постанови. Про це розповімо окремо.
За проєктом Постанови КМУ запропановано:
надання додаткової допомоги у розмірі 500 грн у разі отримання бустерної дози вакцинації (з 14 березня);
надання можливості використання допомоги громадянами віком від 60 років та особами з інвалідністю І та II групи на оплату вартості житлово-комунальних послуг (з 28 лютого) та придбання лікарських засобів (з 14 лютого).
Ці рішення прийняті 9 лютого під час чергового засідання КМУ.
Всі новини на тему єПідтримки дивиться за посиланням.
***
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
головний редактор інтернет-порталу редакції «Дебет-Кредит».
Закінчила Південний філіал Національного університету біоресурсів і природокористування України «Кримський агротехнологічний університет» за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аудит». Має понад 16 років досвіду написання авторських статей та новин на різні теми, які стосуються бухгалтерського обліку та адміністрування податків.
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.
До листа додається PDF-документ, який імітує повідомлення від платформи. Усередині PDF-файлу міститься посилання, натискання на яке завантажує на комп’ютер жертви ZIP-архів
Для українців за кордоном спростили процедуру отримання РНОКПП (ідентифікаційного коду) для дітей. Тепер подати заяву можна онлайн через систему «е-Консул» без сплати консульського збору. Як це зробити – розповіла юристка
До програми додано нові суспільно та соціально значущі види економічної діяльності. Тепер отримати допомогу зможуть підприємці, чий основний КВЕД відповідає таким категоріям: харчове виробництво; водопостачання; спеціалізована роздрібна торгівля та освіта
Чи зобов’язаний ФОП на загальній системі оподаткування у 2026 році сплачувати ЄСВ за себе в періоди, коли підприємницька діяльність не ведеться і дохід не отримується?
Податкові накладні постачальника складені у серпні 2025 року та були зупинені в ЄРПН. 05.05.2026 р. регіональна комісія прийняла рішення про їх розблокування. Чи має підприємство право включити суми ПДВ за такими податковими накладними до податкового кредиту у квітні 2026 року?
Як у об’єднаній звітності правильно відобразити дохід у вигляді орендної плати за земельний пай, якщо власником паю є неповнолітня дитина, а кошти фактично отримує її мати як законний представник?
ТОВ на ЄП ІІІ групи за ставкою 5% планує отримати від єдиного учасника 2 млн грн як внесок до додаткового капіталу без збільшення статутного капіталу та з попереднім внесенням змін до статуту. Як ДПС на практиці оцінює оподаткування такого внеску єдиним податком, якщо ПКУ прямо звільняє лише внески до статутного капіталу, і які дії допоможуть мінімізувати податкові ризики?
ФОП на ІІІ групі єдиного податку зі ставкою 3% та реєстрацією платником ПДВ планує придбати люцерну у фізособи за готівку, за власні кошти, для подальшого продажу юрособі — платнику ПДВ. Чи є така операція правомірною, які первинні документи потрібно оформити, чи виникнуть ризики з реєстрацією ПН без податкового кредиту та які податкові ризики слід врахувати?