Важливі теми
  • Посилання скопійовано

Військовий облік жінок – добровільний: закон прийнято в цілому!

7 жовтня ВРУ прийняла у II читанні законопроєкт №6482 зі змінами до Закону “Про військовий обов’язок і військову службу” щодо добровільності військового обліку жінок

Військовий облік жінок – добровільний: закон прийнято в цілому!

7 жовтня нардепи прийняли у II читанні законопроєкт №6482 "Про внесення змін до статті 1 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу". За проголосували 297 наредпів. Про це повідомив Железняк у своєму Телеграм-каналі.

За ним, жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Міністерством оборони України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком, беруться на військовий облік військовозобов'язаних за їх бажанням. 

Водночас жінки, які придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком і закінчили заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти та здобули медичну або фармацевтичну спеціальність, підлягають взяттю на військовий облік військовозобов'язаних.

Тобто законом встановлено добровільну постановку на військовий облік для жінок, за винятком медиків.

Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 

Усі новин на тему військового обліку жінок читайте за посиланням.

 

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»