• Посилання скопійовано

31 березня не забудьте перевести годинники на літній час!

Відповідно до Постанови КМУ від 13.05.1996 №509 в останню неділю березня (цього разу 31 березня) о 03:00 переводимо годинник на 1 годину вперед

31 березня не забудьте перевести годинники на літній час!

Нагадуємо, що відповідно до Постанови КМУ від 13.05.1996 №509 зміна часу відбувається двічі на рік: 

  • в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед;
  • в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

Отже, цієї весни переведення годинників відбудеться в ніч з суботи на неділю 31 березня.

Звертаємо увагу, що у 2011 році Верховна Рада вперше намагалася скасувати переведення годинників, зробивши літній час постійним. Проте цього ж року скасувала своє рішення.

У 2021 році це питання було порушено знову. У ВРУ було зареєстровано законопроєкт №4201 «Про обчислення часу в Україні». 3 березня 2021 року його прийняли за основу. Розгляд у другому читанні відбувся 19 березня 2021 року. Проте Верховна Рада наразі не змогла скасувати переведення годинників у нашій країні. За нього проголосували лише 212 нардепів. Законопроєкт відправлено на доопрацювання.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»