Головна Усі новини Суспільство і життя Економіка

Для підтримання бізнесу ввели гранти: як їх отримати?

Підприємства, зареєстровані не пізніше 31 грудня 2021 року в дев'яти областях, які тимчасово перемістилися з цих областей або постраждали внаслідок бойових дій та можуть це доказати, мають право на отримання грантів
Для підтримання бізнесу ввели гранти: як їх отримати?

Допомога бізнесу. Як подати заявку на грант на порталі Дія?

Через повномасштабне вторгнення росії багато бізнесів мусили закритися або ж частково згорнути діяльність. Тому Дія спільно з міжнародними та українськими партнерами запускають гранти розміром 4000€ для малого й мікробізнесу.

 

Хто може подати заявку?

Підприємства, зареєстровані не пізніше 31 грудня 2021 року в Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Київській областях, які:

тимчасово перемістилися з цих областей або

постраждали внаслідок бойових дій та мають можливість це підтвердити.

 

Які умови для бізнесу?

Підприємство має бути зареєстроване відповідно до чинного законодавства не пізніше 31 грудня 2021 року. Пріоритет надаватиметься компаніям, які виробляють життєво необхідні товари та послуги для цивільних і військових України.

Повний перелік критеріїв дізнайтеся за посиланням.

Допомогу гарантовано отримають 300 підприємств.

Це можливо завдяки фінансуванню Європейським Союзом та урядом Німеччини через програму технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку в Україні реалізовує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Проєкт реалізується програмою «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» cпільно з Мінцифрою, Мінекономіки, порталом Дія, Офісом з розвитку підприємництва та експорту і Дія.Бізнес. Партнер-виконавець: Фонд Східна Європа.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими! 

А найбільша спільнота бухгалтерів в Україні – у нашій групі на Facebook

Рубрика:
Суспільство і життя / Економіка
Теги:
Економіка , Воєнний стан

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі