Головна Усі новини Держрегулювання Закони та підзаконні акти

Депутати хочуть заборонити використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів

15 травня прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів"

У вівторок, 15 травня, за прийняття за основу законопроекту №3871 проголосували 233 депутати. Про це повідомила прес-служба ВРУ.

Законопроектом пропонується внести до КУпАП, а також до Законів України «Про молоко та молочні продукти» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». А саме:

1) встановити адміністративну відповідальність за виробництво, введення в обіг або реалізацію «харчових продуктів з вмістом пальмової олії» (від 20 до 100 н.м.д.г., 340 - 1700 грн);

2) заборонити використання пальмової олії у виробництві традиційних молочних продуктів та інших харчових продуктах, вироблених в Україні.

Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Держрегулювання / Закони та підзаконні акти
Теги:
Виробництво , Законопроекти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 4

Новини по темі

Консультації по темі