Головна Усі новини Держрегулювання Закони та підзаконні акти

Увага! У ВРУ заблокували підписання закону про детінізацію розрахунків

Спікер ВРУ не може підписати документи до розгляду постанов у сесійному залі. А наступне засідання відбудеться 2 жовтня

Постанова до законопроекту №1053-1

У Верховній раді заблокували підписання законопроекту про впровадження електронних чеків. Про це свідчить інформація на сайті парламенту.

Так, 23 вересня було зареєстровано проект постанови №1053-1-П «Про скасування рішення Верховної ради України від 20.09.2019 року про прийняття в цілому як закону України проекту закону про внесення змін до ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг (реєстраційний №1053-1 від 06.09.2019 року).

Автори документу – народні депутати від фракції «Європейська солідарність».

Таким чином, глава Ради Дмитро Разумков не може підписати даний проект закону та передати його на підпис главі держави Володимиру Зеленському до розгляду проекту постанови у сесійній залі.

Нагадаємо, 20 вересня ВР прийняла в другому читанні законопроект №1053, яким передбачається введення програмних РРО, тобто впроваджуються електронні чеки. Даний закон за основу парламент схвалив 10 вересня.

 

Постанова до законопроекту №1073

У Верховній раді також заблокували підписання законопроекту про «кешбек» для споживачів у випадку виявлення порушень при розрахунках. Про це свідчить інформація на сайті парламенту.

Так, 23 вересня було зареєстровано проект постанови №1073-П «Про скасування рішення Верховної ради України від 20.09.2019 року про прийняття в цілому як закону України проекту закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг (реєстраційний №1073 від 29.08.2019 року)».

Авторами проекту також є народні депутати від фракції «Європейська солідарність».

Таким чином, спікер ВР Дмитро Разумков не може підписати й даний проект закону та передати його на підпис президенту Володимиру Зеленському до розгляду документу у сесійній залі.

 

Від редакції: За інформацією ВРУ наступне пленарне засідання Верховної Ради відбудеться у середу, 2 жовтня.

***

Читайте також: Детінізація готівкових розрахунків – прийняті в цілому законопроекти №1053-1 і №1073!

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Держрегулювання / Закони та підзаконні акти
Теги:
РРО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 31

Новини по темі

Консультації по темі