Головна Усі новини Держрегулювання Закони та підзаконні акти

Територіальні органи ДМС та ДПС втратять статус юросіб: прийнято у І читанні законопроект

3 грудня депутати ВРУ прийняли у першому читанні законопроект №2318-1 щодо функціонування діяльності ДМС та ДПС у форматі єдиних юросіб

У вівторок, 3 грудня, Верховна Рада внесла у свій порядок денний та підтримала у першому читанні законопроект №2318-1, який має на меті розпочати процес діяльності Держмитслужби та Державної податкової служби у форматі єдиних юридичних осіб. За законопроект «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» проголосували 272 народних депутатів.

Проект Закону запровадить новий формат діяльності Держмитслужби і ДПС як єдиних юросіб, у зв’язку з чим, їх територіальні органи будуть функціонувати не як окремі юридичні особи, а як відокремлені підрозділи цих Служб із необхідним обсягом повноважень, що поліпшить керованість цими органами та дозволить оптимізувати використання людських ресурсів шляхом їх перерозподілу з управлінських напрямів на профільні функції Служб та підвищити ефективність внутрішніх робочих процесів.

Ухвалення законопроекту №2318-1 посилить інституційну спроможність Держмитслужби та ДПС, допоможе уникнути дублювання норм законодавства у сфері державної митної справи та державної податкової політики, а також сприятиме досягненню цілей зниження часових та грошових витрат для доброчесного бізнесу, подальшого впровадження електронних сервісів, запровадження ефективної організаційної структури цих Служб, побудованих за функціональним принципом.

***

Читайте також: 

Джерело
Міністерство фінансів України
Рубрика:
Держрегулювання / Закони та підзаконні акти
Теги:
Митниця , Законопроекти , ДПСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі