Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Уряд затвердив порядок ведення реєстру неприбуткових установ

Затверджено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру

Порядок затверджено постановою КМУ від 13.07.2016 р. №440.

Його затвердження зумовлене набранням чинності Законом від 17.07.2015 р. №652-VIII, яким переглянуто перелік неприбуткових підприємств, установ та організацій, які не є платниками податку на прибуток підприємств. Докладніше >>

Таким чином, Порядком визначено:

- алгоритм дій для неприбуткових організацій та контролюючих органів при включенні/виключенні неприбуткової організації до/із такого Реєстру;  

- особливості перебування у Реєстрі, включення та виключення неприбуткових організацій з Реєстру в перехідний період до 1 січня 2017 року.  

Зверніть увагу! У Постанові зазначено, що неприбуткові організації, які до 01.01.2017 р. не приведуть свої установчі документи у відповідність до п. 133.4 ПКУ, та не надададуть копії таких документів контролюючому органу, з 1 січня 2017 року будуть виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій з урахуванням положень пунктів 16 і 17 Порядку.

Прийнятий порядок, на думку Уряду, сприятиме врегулюванню спірних питань між контролюючими органами та платниками податків при застосуванні положень ПКУ у частині звільнення від оподаткування неприбуткових організацій.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
КМУ
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Неприбуткові установи , Реєстрація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?