Головна Усі новини Держрегулювання Інше

“M.E.Doc” прокоментував ситуацію із кібератакою: «наразі ми позбавлені змоги випустити оновлення з підвищеним ступенем безпеки»

«...Нами було створено оновлення, яке гарантовано виключає загрози для користувачів. Проте в ході проведення слідчих дій сервера компанії тимчасово вилучені для аналізу проникнення. Таким чином, наразі ми позбавлені змоги випустити оновлення з підвищеним ступенем безпеки», - зазначено на ФБ-сторінці компанії

Вперше за історію існування ПЗ "M.E.Doc" стався безпрецедентний факт взлому, внаслідок якого до продукту було внесено шкідливий програмний код до пакету оновлення.

За словами провідних міжнародних експертів та правоохоронців, втручання було здійснено високопрофесійними спеціалістами. 

Більше того, комплексний аналіз обставин зараження дозволяє припустити, що особи які організували напади з використанням WannaCry, можуть бути причетні і до цієї вірусної атаки, оскільки способи розповсюдження та загальна дія подібні вірусу-шифрувальнику (ransomware) Diskcoder.C (ExPetr, PetrWrap, Petya, NotPetya).

Розуміючи всю відповідальність, розробники "M.E.Doc" доклали максимум зусиль аби виправити ситуацію. 

Нами було створено оновлення, яке гарантовано виключає загрози для користувачів. 

Проте в ході проведення слідчих дій сервера компанії тимчасово вилучені для аналізу проникнення.

Таким чином, наразі ми позбавлені змоги випустити оновлення з підвищеним ступенем безпеки.

Ми відкрито пропонуємо департаменту кіберполіції МВС України спільно, під чітким контролем та за участю представників правоохоронних органів, з застосуванням додаткових методів захисту під час зборки і розповсюдження оновлення, а саме розміщення його на захищенних серверах, якумога скоріше випустити оновлення, яке зможе виправити ситуацію та запобігти повторним атакам вірусу.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
M.E.Doc
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Електронна звітність , Звітність , Petya.A

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 3

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?