Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Затверджено порядок утворення АТ та перетворення держпідприємств в АТ у процесі приватизації

Рішення про перетворення державних підприємств в акціонерні товариства у процесі приватизації будуть приймати державні органи приватизації за поданням уповноважених органів управління

Кабмін постановою від 11.07.2018 р. № 552 затвердив Порядок утворення акціонерних товариств у процесі приватизації та перетворення державних підприємств, здійснення емісії акцій таких товариств.

Засновниками акціонерних товариств у процесі приватизації є Фонд державного майна, його регіональні відділення та представництва у районах і містах, органи приватизації в Автономній Республіці Крим, які діють в межах повноважень, передбачених законодавством.

Відповідно до положень Порядку рішення про перетворення державних підприємств в акціонерні товариства у процесі приватизації будуть приймати державні органи приватизації за поданням уповноважених органів управління.

Державні підприємства, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави будуть перетворювати за погодженням Кабінету Міністрів.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
КМУ
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Акціонерні товариства

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі