Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Заяву про внесення сільгосптоваровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації подаємо за новою формою

16 жовтня набрали чинності зміни до форм заяв про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації та про зняття сільськогосподарського товаровиробника з реєстрації як отримувача бюджетної дотації

16 жовтня в "Офіційному віснику України" №81/2020 опубліковано наказ Мінфіну від 17.08.2020 р. №505, яким:

  • викладено у новій редакції форму Заяви про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації,
  • у тексті форми Заяви про зняття сільськогосподарського товаровиробника з реєстрації як отримувача бюджетної дотації слова "серія та/або номер" у всіх відмінках замінено словами "серія (за наявності) та номер" у відповідних відмінках.

Наказ набрав чинності з дня його офіційного опублікування (тобто з 16 жовтня).

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Сільське господарство

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі