Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Комітет ВРУ рекомендує депутатам відправити на повторне перше читання законопроєкт про Дія City

Комітет ВРУ з питань цифрової трансформації рекомендує Парламенту за результатами розгляду у першому читанні законопроєкту №4303 «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» повернути його на доопрацювання

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України розповідає, що відповідне рішення було прийнято на засіданні комітету 17 лютого. 

Парламенту також рекомендується відхилити альтернативні законопроєкти №4303-1 та №4303-2, водночас врахувати окремі їх положення у доопрацьованому основному проєкті закону.

Народний депутат, заступник голови Комітету ВР з питань цифрової трансформації Єгор Чернєв, який є одним із авторів законопроєкту №4303,  зазначив, що від індустрії надійшла велика кількість зауважень та пропозицій, більша частина яких буде врахована в доопрацьованому проєкті закону.

«Враховуючи усі пропозиції, було прийнято рішення розробити законопроєкт №4303-д, доопрацьований, який також включатиме норми альтернативних законопроєктів № 4303-1 та № 4303-2»

Єгор Чернєв

У засіданні комітету взяли участь представники бізнес-об’єднань та ІТ-компаній. Серед них: Sigma Software, Харківський ІТ-кластер, Федерація роботодавців України, Асоціація ІТ Ukraine, Epam, Hi-Tech Office Ukraine, Американська торговельна палата в Україні, Європейська бізнес-асоціація та ін.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Міністерство та Комітет цифрової трансформації України
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Законопроекти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі