• Посилання скопійовано

Комітет ВРУ зареєструє новий законопроєкт про офіційні е-адреси для юр- та фізосіб

За результатами обговорення народні депутати Комітету з правової політики ухвалили рішення подати на розгляд ВРУ доопрацьований законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання електронних адрес та рекомендувати прийняти його за основу

Комітет ВРУ зареєструє новий законопроєкт про офіційні е-адреси для юр- та фізосіб

4 червня на черговому засіданні Комітету ВРУ з правової політики народні депутати розглянули законопроекти про внесення змін до деяких законодавчих актів України (Господарського процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства, Цивільного кодексу України) для забезпечення використання офіційної електронної адреси, №3860, та альтернативні - про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання офіційної електронної адреси, №3860-1, і проект щодо забезпечення належного повідомлення учасників судового процесу та направлення копій судових рішень, №4360.

Народний депутат Роман Бабій зазначив, що ідея законопроектів полягає в осучасненні комунікації між судом і учасниками судового процесу, можливості надсилати копії процесуальних документів, повідомлення, виклики, повістки на електронні адреси, що зекономить кошти на папір і поштові послуги.

Він підкреслив, що в результаті обговорення пропонується доопрацьований законопроект, який передбачає три канали комунікації: офіційна електронна адреса; електронна адреса, що міститься в ЄДРПО; електронна пошта, що вказує сторона та надає згоду на отримання на цей канал комунікації кореспонденції від суду. Мова йде лише про копії судових документів.

За результатами обговорення народні депутати ухвалили рішення подати на розгляд Верховної Ради доопрацьований законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання електронних адрес та рекомендувати прийняти його за основу. Члени Комітету ухвалили рішення відхилити законопроекти №3860, №3860-1, №4360.

Джерело: Верховна Рада України

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»