Головна Усі новини Держрегулювання Інше

ВРУ підтримала в цілому законопроєкт щодо безперебійного виробництва та постачання с/г продукції під час війни

Прийнятим в цілому законопроєктом №7264 передбачається, зокрема, спрощення фітосанітарних вимог при експорті, імпорті та переміщенні продукції рослинного походження територією України
ВРУ підтримала в цілому законопроєкт щодо безперебійного виробництва та постачання с/г продукції під час війни

Олена Шуляк, голова партії «Слуга народу», на своєму телеграм-каналі розповідає, що Рада прийняла законопроект №7264 про безперебійне виробництво та постачання сільськогосподарської продукції під час воєнного стану. Деталі:

Проектом Закону передбачається:

  • спрощення фітосанітарних вимог при експорті, імпорті та переміщенні продукції рослинного походження територією України, зокрема тепер буде можливість оформлення фітосанітарного сертифіката в електронній формі;
  • під час воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування: розширення переліку суб’єктів, які можуть відбирати зразки та проводити фітосанітарну експертизу, зокрема, запровадження спрощеного порядку уповноваження приватних лабораторій та можливість відбору зразків фахівцями таких лабораторій
  • можливість для українських виробників органічної продукції, які здійснювали виробництво за стандартами Європейського Союзу, перейти на українські стандарти виробництва без додаткового перехідного періоду (якщо це відбувається у рамках одного органу сертифікації), а також можливість одержання державної підтримки.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими! 

А найбільша спільнота бухгалтерів в Україні – у нашій групі на Facebook

Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Сільське господарство , Економіка , Воєнний стан

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі