Головна Усі новини Держрегулювання ЗЕД

Державні унітарні підприємства сплачуватимуть до держбюджету 75% чистого прибутку

Кабмін вніс зміни до Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями

Кабмін постановою від 30 грудня 2015 р. №1156 вніс зміни до Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями.

Згідно з цим Порядком частина чистого прибутку (доходу), що відраховується державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями  до державного бюджету за відповідний період, визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу) з урахуванням того, що до такого підсумку також може бути включена частка нерозподіленого прибутку або невикористаних фондів, утворених внаслідок розподілу прибутку в обсязі, визначеному рішенням органу управління, за наявності фінансових ресурсів у підприємства, у розмірі 75 % (раніше - 30% та 15%).

Постанова набирає чинності одночасно із Законом України від 24 грудня 2015 р. № 910-VIII "Про внесення зміни до Закону України "Про управління об'єктами державної власності".

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
Держпідприємства , Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?