Головна Усі новини Держрегулювання ЗЕД

Конвенція MLI набере чинності в Україні з 1 грудня 2019 року

11 серпня до Депозитарію OECD було офіційно передано документи про ратифікацію Конвенції MLI в Україні. Це означає, що Конвенція набере чинності в Україні з 1 грудня 2019 року

8 cерпня до Депозитарію OECD було офіційно передано документи про ратифікацію Конвенції #MLI в Україні. Це значить, що Конвенція набере чинності в Україні з 1 грудня 2019 року, а Україна стане 31-ю країною, де Конвенція почне застосовуватись. Про це повідомило Міністерство фінансів України у своєму повідомленні в мережі Facebook.

Конвенція MLI – це важливий крок для протидії розмиванню бази оподаткування та виведенню прибутку з-під оподаткування.

Завдяки Конвенції, Україна зможе внести необхідні зміни до більшості міжнародних договорів про подвійне оподаткування між Україною та іншими державами. Це дозволить зменшити переміщення українського капіталу до юрисдикцій з низьким рівнем оподаткування з метою мінімізації податкових зобов’язань, що, в свою чергу, сприятиме збільшенню доходів бюджету.

Нагадаємо, 23 липня 2018 року Міністр фінансів Оксана Маркарова підписала багатосторонню конвенцію MLI. 28 лютого 2019 року Верховна Рада її ратифікувала.

Джерело
Міністерство фінансів України
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?