Головна Усі новини Оподаткування Загальні положення

Будьте уважні! В Електронному кабінеті ще старі рахунки для сплати податків та ЄСВ

В Електронному кабінеті платника тривають регламентні роботи щодо оновлення рахунків для сплати податків. Але коли вони закінчаться наразі невідомо

ДПС у Харківській області повідомляє, що на теперішній час тривають регламентні роботи щодо оновлення інформації реквізитів нових бюджетних рахунків, які почали діяти з 01.01.2021р, а також стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами в ІТС «Електронний кабінет платника податків».

Актуальна інформація в ІТС «Електронний кабінет платника податків» за 2021 рік буде наявна після закінчення відповідних регламентних робіт.

 

***

Читайте також: УВАГА! Запрацювали нові рахунки для сплати податків, зборів та ЄСВ

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ДПС у Харківській області
Рубрика:
Оподаткування / Загальні положення
Теги:
ПКУ , Держбюджет

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 26

Новини по темі

Консультації по темі

Вам потрібен новий ПКУ?

Тисніть на кнопку >>

Закрити +