• Посилання скопійовано

З 1 квітня – нові довідники податкових пільг

ДПСУ оприлюднила нові довідники податкових пільг №114/1 та №114/2 (станом на 01.04.2023 р.). У них надано перелік пільг із податку на прибуток, плати за землю, ПДВ, акцизного податку, податку на нерухомість, місцевих податків та зборів

З 1 квітня – нові довідники податкових пільг

30 березня 2023 року ДПСУ на офіційному вебпорталі опублікувала нові (станом на 01.04.2023 р.):

  • Довідник податкових пільг №114/1, що є втратами доходів бюджету,
  • Довідник інших податкових пільг №114/2.

У довідниках надано перелік пільг із податку на прибуток, плати за землю, ПДВ, акцизного податку, податку на нерухоме майно, місцевих податків та зборів, а також початок та кінець дії пільг.

Ознайомитись з довідниками можна на нашому порталі у розділі «Довідники»>> 

Нагадаємо, що востаннє Звіт про податкові пільги подавали ще за 2019 рік. Тепер облік сум податкових пільг, отриманих суб’єктами господарювання, здійснюють контролюючі органи на підставі інформації, наявної у поданих такими суб’єктами господарювання податкових деклараціях.

Як тепер суб’єкт господарювання має звітувати про пільги з ПДВ, – читайте тут.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»