Головна Усі новини Оподаткування Акцизи

Нова акцизна накладна та інші форми для платників акцизу: доопрацьовано проєкт Мінфіну

Мінфін доопрацював проєкти форм акцизних накладних, розрахунків коригування до них та заявок на поповнення (коригування) залишку пального і спирту етилового

Мінфін повторно оприлюднив для обговорення проєкт свого наказу «Про затвердження форм заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів, акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового» (завантажити).

Станом на 14.09.2020 р. доопрацьовані:

Нагадаємо, що проєкт наказу розроблено з метою приведення нормативно правових актів до змін, що передбачені Законом України від 18 грудня 2019 року №391-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування акцизного податку». Вперше його було оприлюднено у червні 2020 року, про що ми розповідали тут.

За проєктом цей наказ набере чинності протягом 30 днів з дня його офіційного опублікування.

Зауваження та пропозиції до нього можна надавати протягом 30 робочих днів з дня оприлюднення у письмовій та/або електронній формі за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2, Міністерство фінансів України, e-mail: [email protected]

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / Акцизи
Теги:
Акциз , Реєстрація , Акцизна накладна

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі