• Посилання скопійовано

Акциз на автогаз планують збільшити утричі

Гетманцев анонсував підвищення акцизу на автогаз утричі і заявив, що це перспектива кількох місяців. Про це він сказав під час свого виступу на конференції

Акциз на автогаз планують збільшити утричі

Вирішення питання підвищення акцизу на автогаз – це перспектива кількох місяців. Про це сказав голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев під час свого виступу на конференції з питань розвитку українського ринку нафтопродуктів Petroleum & LPG Ukraine 2023, яка проходить зараз у Києві.

«Біля 60 млрд грн акцизів і ПДВ становили надходження коштів у бюджет цього року», – сказав Гетманцев, зазначивши, що підвищення акцизу на автогаз – це перспектива кількох місяців.

«Єдиний аргумент, чому раніше акциз на газ був низьким, полягає в тому, що колись на ринку LPG були сильніші лобісти, ніж на ринку бензинів. Співвідношення повинно бути в енергомісткості. Якщо застосовуємо цю логіку при ставці на бензин 213 євро за 1000 л, ставка на газ повинна бути 160 - 170 євро. Це європейська практика», – зазначив він.

Джерело: enkorr - енергетичний кореспондент

Рубрика: Оподаткування/Акцизи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Акцизи»