Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

Як розраховується турзбір при погодинному розміщенні?

У разі погодинного розміщення збір розраховується для кожного проживаючого (платника збору) з базою оподаткування – одна доба

ДФС у Волинській області нагадує, що базою справляння туристичного збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених пп. 268.5.1 ПКУ (пп. 268.4.1 ПКУ).

Ставка Збору встановлюється за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), визначених пп. 268.5.1 ПКУ (пп. 268.3.1 ПКУ).

Податковий кодекс України не передбачає іншого періоду проживання, ніж доба.

У разі погодинного розміщення збір розраховується для кожного проживаючого (платника збору) з базою оподаткування – одна доба.

***

Читайте також:

Джерело
ДФС у Волинській обл.
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Туристичний збір

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі