Головна Усі новини Оподаткування ПДФО

2 серпня – останній день для сплати ПДФО та ВЗ за результатами подання декларацій про доходи

Граничний термін сплати задекларованих сум податків згідно з поданими деклараціями про майновий стан і доходи за 2020 рік не – пізніше 2 серпня

Станом на 01.07.2021 року до територіальних підрозділів Головного управління ДПС області громадянами подано 11460 декларацій про майновий стан і доходи, в тому числі 2904 декларацій на отримання податкової знижки, у відповідності до вимог ст. 166 ПКУ.

Сума всіх задекларованих громадянами доходів, отриманих у 2020 році складає 1,2 мільярди гривень.

Громадянами області самостійно задекларовано до сплати податку на доходи фізичних осіб – 25,6 мільйони гривень та військового збору – 4,2 мільйони гривень. Повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Володимир Шелест.

Доходи в сумі 1 мільйони гривень та більше задекларував 91 громадян, загальна сума задекларованого доходу складає 221,0 мільйони гривень, з яких до сплати самостійно визначено 8,6 мільйони гривень ПДФО та 0,9 мільйони гривень військового збору.

Доходи отримані з джерел походження за межами України (іноземні доходи) задекларовано 64 громадянами області, загальна сума задекларованого доходу 73,1 мільйони гривень, з яких 5 громадянами задекларовано дохід більше 1 мільйона гривень.

Володимир Шелест звертає увагу, що граничний термін сплати задекларованих сум податків згідно поданих податкових декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік не пізніше 02.08.2021 року.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ДПС у Житомирській області
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
ПДФО , Декларація , Військовий збір

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі