Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Посередницькі послуги від нерезидента: що з ПДВ?

Податківці роз'яснили, коли надання послуг нерезидентом має оподатковуватися ПДВ, а коли - ні

«Вісник. Офіційно про податки»

При розгляді питання оподаткування посередницьких послуг, отриманих від нерезидента, ДФС у м. Києві у ІПК від 28.09.2018 р. №4211/ІПК/26-15-12-01-18 зазначила, що порядок їх оподаткування безпосередньо залежить від місця їх постачання.

Так, якщо резидент — платник ПДВ отримує від нерезидента — неплатника ПДВ зазначені у п. 186.3 ПКУ послуги, то операція з їх постачання є об’єктом оподаткування ПДВ, оскільки місцем їх постачання вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб’єкт господарювання. При цьому отримувач послуг є відповідальним за нарахування та сплату ПДВ до бюджету за такою операцією.

У разі якщо резидент отримує від нерезидента — неплатника ПДВ послуги, що не зазначені у п. 186.3 ПКУ, то операція з постачання таких послуг не є об’єктом оподаткування ПДВ, оскільки місцем їх постачання вважається місце реєстрації їх постачальника (нерезидента), а саме територія, що знаходиться за межами митної території України.

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Нерезиденти , ПДВ , Послуги

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?