Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Переходите з єдиного податку на загальну систему: в які строки подати ф. №1-ПДВ?

При добровільній реєстрації платником ПДВ заява подається до ДПС не пізніше ніж за 20 к.дн. до початку місяця

ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що у разі переходу осіб із спрощеної системи оподаткування, що не передбачає сплати ПДВ, на сплату інших податків і зборів, встановлених ПКУ, у випадках, встановлених розділом XIV ПКУ, за умови, що такі особи відповідають вимогам, визначеним пп. 181.1 ПКУ, реєстраційна заява подається не пізніше 10 числа першого календарного місяця, в якому здійснено перехід на сплату інших податків і зборів, встановлених ПКУ. Якщо такі особи відповідають вимогам, визначеним пп. 182.1 ПКУ, реєстраційна заява подається у строк, відповідно до норм пп. 183.3 ПКУ.

Норми встановлені пп. 183.4  ПКУ.

У разі зміни ставки єдиного податку відповідно до пп. «б» пп. 4 пп. 293.8 ПКУ реєстраційна заява подається не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку календарного кварталу, в якому буде застосовуватися ставка єдиного податку, що передбачає сплату податку на додану вартість.

У разі добровільної реєстрації особи як платника ПДВ або особи, яка відповідає вимогам, визначеним пп. 6 п. 180.1 ПКУ, реєстраційна заява подається до контролюючого органу не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками ПДВ та матимуть право на податковий кредит і виписку податкових накладних (пп. 183.3  ПКУ).

Джерело
ДПС у Дніпропетровській області
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Єдиний податок , ПДВ , Реєстрація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?