Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Перелік тимчасово звільнених від ПДВ послуг скоро збільшиться

КМУ доповнив перелік послуг, використання яких пов’язане з боротьбою з СOVID-19, і операції з якими під час карантину звільняються від оподаткування ПДВ. Цього разу йдеться про постачання електроенергії

Постановою КМУ від 31.03.2021 р. №272 вкотре доповнюється перелік товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України (Перелік №225).

Зокрема, розділ «Роботи та послуги» Переліку №225 доповнюється абзацом такого змісту: «Постачання (продаж) електричної енергії постачальниками універсальних послуг бюджетним установам за ціною, що не перевищує ціну універсальної послуги для малих непобутових споживачів (з урахуванням послуг з передачі та розподілу) на відповідній території».

Відповідно з дня офіційного опублікування цієї постанови таке постачання електричної енергії підпадатиме під дію пільг, що введені в зв’язку із пандемією гострої респіраторної хвороби COVID-19, зокрема, звільнення від оподаткування ПДВ на підставі п. 71 підрозділу 2 розділу XX ПКУ.

Строк дії передбаченого постановою звільнення становить 60 календарних днів з дня її опублікування в «Урядовому кур'єрі».

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Станіслав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Імпорт , ПДВ , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі