Головна Усі новини Фінанси і банки НБУ і банківська система

На час карантину Ощадбанк звільнив від сплати комісії за користування POS-терміналами

Ощадбанк надав канікули на сплату щомісячної комісії за користування POS-терміналами

На підтримку клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу, що змушені в період карантину тимчасово призупинити діяльність, Ощадбанк надає канікули на сплату щомісячної комісії за користування POS-терміналами. Для отримання пільги на сплату комісії необхідно звернутись до обслуговуючого відділення Ощадбанку.

«На період карантину багато торговців – від дрібних до великих ТРЦ – вимушені були припинити роботу. Ми хочемо їх підтримати, тому скасовуємо щомісячну плату за користування терміналами на час карантину», – зазначив Антон  Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Ощадбанк посідає ІІ місце на ринку торгового еквайрингу в Україні та забезпечує еквайринговими послугами понад 24 тис. клієнтів. Серед них вітчизняні та світові бренди, державні установи, навчальні, культурні та спортивні заклади, громадський транспорт. Еквайрингова мережа банку нараховує більше 56 тис. терміналів.

***

Читайте також: ПриватБанк звільнив торгівців від комісії за POS-термінали на час карантину  

Джерело
Ощадбанк
Рубрика:
Фінанси і банки / НБУ і банківська система
Теги:
РРО , Банки , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі