• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

З 18 січня 2026 р. Мін’юст запланував відновлення оприлюднення відкритих даних ЄДР

Вилучено з «Моїх новин»

З 18 січня 2026 року розпочнеться оприлюднення інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у формі відкритих даних

З 18 січня 2026 р. Мін’юст запланував відновлення оприлюднення відкритих даних ЄДР

За інформацією «Голосу України», Міністерство юстиції України наказом від 18.11.2025 №3168/5 відновило оприлюднення інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у формі відкритих даних.

Рішення ухвалене відповідно до Закону України від 21.08.2025 №4576-IX, який визначає особливості надання відомостей публічних електронних реєстрів, держателем яких є Мін’юст, а також інших публічних електронних реєстрів. Відновлення доступу відбуватиметься за переліком, затвердженим наказом Мін’юсту від 28.03.2016 №897/5.

Наказом також внесено зміну до документа від 31.01.2023 №423/5, якою виключено згадку про Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Державному підприємству «Національні інформаційні системи» доручено забезпечити технічну реалізацію відновлення оприлюднення наборів відкритих даних.

Документ набирає чинності через два місяці з дня набрання чинності Законом України №4576-IX (тобто з 18 січня 2026 року).

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Голос України

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»