Головна Усі новини Облік та звітність Автоматизація

Адреса електронної пошти платника відсутня в ЄДР : чи може ДФС не прийняти заяву про приєднання до договору?

Чи є підставою для відмови у прийнятті заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів відсутність адреси електронної пошти в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань? Консультує ДФСУ

ДФСУ у підкатегорії 135.03 ресурсу "ЗІР" зазначила, що відсутність відомостей про адресу електронної пошти платника податків в ЄДР не є підставою для відмови у прийнятті контролюючим органом заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів (далі – Заява про приєднання до Договору).

У разі відсутності відомостей про адресу електронної пошти платника в Єдиному державному реєстрі, платник може зазначити в Заяві про приєднання до Договору адресу електронної пошти, яка буде ним використовуватися для листування з контролюючими органами.

Внесення змін до облікових даних платника про адресу електронної пошти здійснюється на підставі відомостей з Єдиного державного реєстру.

***

Читайте також: 

Новий порядок обміну електронними документами з ДФС: «7 хвилин» з Олександром Смирновим 

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Облік та звітність / Автоматизація
Теги:
Електронна звітність , Електронний документ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 5

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?