• Посилання скопійовано

З 19 листопада платники податків зможуть ділитися податковою інформацією через Е-кабінет

Мінфін затвердив зміни до Порядку функціонування Е-кабінету. Зокрема, додано правила отримання податкової інформації про інших платників податків за попередньо наданою згодою, в т.ч. у вигляді е-документа. Ці зміни діятимуть з 19 листопада

З 19 листопада платники податків зможуть ділитися податковою інформацією через Е-кабінет

Мінфін наказом від 26.08.2022 р. №261 (зареєстрований в Мін'юсті від 07.09.2022 р. за №1019/38355) внесено зміни до Порядку функціонування Електронного кабінету. 

Зокрема, уточнено, що платникам податків надається право отримати податкову інформацію про інших платників податків за попередньо наданою згодою таких осіб, у вигляді документа за формою згідно з додатком 5 до цього Порядку, в електронній формі з накладенням кваліфікованої електронної печатки контролюючого органу. Відповідно Порядок доповнено новим додатком 5 "Податкова інформація за попередньо наданою згодою платника податків у визначеному ним обсязі".

Для надання податкової інформації іншим платникам податків платник податків через Електронний кабінет може надати контролюючому органу згоду на розкриття іншому платнику податків податкової інформації про нього у самостійно визначеному обсязі, шляхом вибору інформації, яка може бути надана платнику податків.

Цей наказ набере чинності через 60 днів, з дня його офіційного опублікування. Він був опублікований в "Офіційному віснику" 20 вересня. Відповідно почне діяти з 19 листопада.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»