• Посилання скопійовано

Увага! З 12 жовтня всі сервіси ДПС працюють у штатному режимі

З 12 жовтня 2022 року роботу всіх сервісів ДПС для громадян та бізнесу буде забезпечено у штатному режимі. А от 10-11 жовтня 2022 року було тимчасово обмежено доступ до електронних сервісів

Увага! З 12 жовтня всі сервіси ДПС працюють у штатному режимі

Державна податкова служба України проінформувала, що електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет для громадян працюють у звичайному режимі.

З метою захисту прав платників та забезпечення інформаційної безпеки для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців наразі доступ до деяких сервісів частково обмежено.

З 12 жовтня 2022 року роботу всіх сервісів для громадян та бізнесу буде забезпечено у штатному режимі.

Також ДПС інформує, що у зв’язку з масованими ракетними ударами по всій території України, 10-11 жовтня 2022 року тимчасово обмежено доступ до електронних сервісів.

Штрафні санкції не застосовуються до платників податків за умови  виконання таких обов’язків  із дотриманням термінів, визначених пунктом 201.10, пунктом 69.1 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

Нагадуємо, що платники податків у разі відсутності у них можливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок щодо дотримання термінів подання звітності, у тому числі реєстрації у відповідних реєстрах податкових або акцизних накладних, розрахунків коригування, подання електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального або спирту етилового тощо, звільняються від передбаченої цим Кодексом відповідальності, у тому числі відповідно до пункту 112.8 ПКУ.

Джерело: ДПСУ

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»