• Посилання скопійовано

ПриватБанк включив подання фінансової звітності з M.E.Doc

Відтепер можна подавати до ПриватБанку фінзвітність та інші документи для обслуговування клієнтських рахунків і кредитів напряму з M.E.Doc

ПриватБанк включив подання фінансової звітності з M.E.Doc

Корпоративні клієнти ПриватБанку, які користуються для бізнесу популярною системою електронного документообігу M.E.Doc, відтепер можуть подавати до банку фінансову звітність та інші документи для обслуговування клієнтських рахунків і кредитів напряму із звичного робочого середовища. Про це повідомив ПриваБанк у Телеграм.

Завдяки співпраці ПриватБанку та M.E.Doc, процес подання банку фінансової звітності та інших електронних документів став більш простим та оперативним, - відзначив член правління ПриватБанку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв. - Скорочення тривалості процесу подання звітності до банку з кількох днів до кількох хвилин значно пришвидшує обробку та прийняття рішень за кредитами”.

Інтеграція системи з банком дає можливість клієнтам ПриватБанку миттєво передавати фінансові, інші документи та підписати їх ЕЦП. Уся передана клієнтом звітність автоматично завантажується у банківську систему для здійснення необхідних розрахунків фінансових показників.

Джерело: ПриватБанк

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»