• Посилання скопійовано

Дистанційний запис до Центру обслуговування платників податків: як це зробити?

Дистанційний запис до ЦОП – це відносно новий сервіс від ДПС. Записатися можна, скориставшись номером телефону і зазначивши послугу, якої ви потребуєте

Дистанційний запис до Центру обслуговування платників податків: як це зробити?

Семенівська  ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області інформує про новий сервіс від ДПС України – дистанційний запис для отримання послуг у Центрах обслуговування платників  - електронну чергу.

Платники податків мають можливість звернутись до Контакт-центру ДПС за номером телефону 0-800-501-007, вибрати напрям, натиснувши кнопку «6» (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів, з мобільних телефонів – за  тарифами операторів мобільного зв’язку, щоденно – з 8:00 до 19:00, у п’ятницю – з 8:00 до 18:00 (крім суботи та неділі). Для попереднього запису необхідно зазначити ЦОП, до якого бажаєте здійснити візит, обрати необхідну адміністративну послугу та визначити зручні дату і час візиту, не витрачаючи зайвого часу на очікування в черзі. Також треба вказати свою електронну адресу.

Запрошуємо платників податків скористатися цим сервісом, адже це полегшить процес отримання потрібної послуги без тривалого очікування.

ДПС запроваджено заходи для зворотного зв’язку з платниками після відвідування ними ЦОП (у тому числі тих, які скористались інтерактивною чергою ДПС). Зокрема, проводиться опитування клієнтів щодо якості наданої послуги електронної черги для подальшого врахування в роботі та покращення рівня обслуговування. 

Джерело: ДПС у Полтавській області

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»