Головна Усі новини Облік та звітність Загальні положення

Кабмін підвищив розміри соціальних стипендій

Ухвалено постанову, якою з 1 листопада 2017 року розмір соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів підвищено на 18%

Нещодавно В. Гройсман анонсував підвищення з 1 листопада 2017 року розміру соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів на 18%. Про це ми повідомляли тут>>

І ось сьогодні, 15 листопада, на своєму засіданні Уряд схвалив постанову КМУ „Про внесення змін до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів”, якою підвищено з 1 листопада 2017 року розмір соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів на 18%.

Як повідомляє прес-служба Мінсоцполітики, передбачено таке підвищення розміру соціальної стипендії:

  • для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня  акредитації –  з 750 грн до 890 грн,
  • III-IV рівня акредитації – з 1000 грн до 1180 грн;
  • для студентів вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, а також студентів  вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, – з 2000 грн до 2360 грн.
Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Міністерство соціальної політики
Рубрика:
Облік та звітність / Загальні положення
Теги:
Суспільство , Навчання

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?