Головна Усі новини Облік та звітність Облік окремих операцій

Як відобразити в обліку компенсацію середнього заробітку мобілізованих

Мінфін роз'яснив порядок відображення в бухобліку нарахування, отримання та виплати компенсації з бюджету у межах середнього заробітку мобілізованих працівників

Мінфін у листі від 24.09.2015 р. № 31-11410-08-10/29963 зазначив, що нарахування компенсації відображається в бухгалтерському обліку за кредитом рахунку 66"Розрахунки за виплатами працівникам" і дебетом рахунку 94"Інші витрати операційної діяльності".

Надходження грошових коштів на рахунок підприємства від органів соцзахисту для виплати компенсації відображається за дебетом рахунку 31"Рахунки в банках" і кредитом рахунку 48"Цільове фінансування і цільові надходження". Водночас  на цю суму визнається дохід і відображається за дебетом рахунку 48 і кредитом рахунку 71"Інший операційний дохід".

Виплата компенсації мобілізованим працівникам відображається за дебетом рахунку 66 та кредитом рахунку 30"Готівка" або 31.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Облік окремих операцій
Теги:
Заробітна плата , Облік , Мобілізація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?