• Посилання скопійовано

Мінфін підкоригує ще два НП(С)БО, які стосуються оренди

Мінфін пропонує викласти у новій редакції НП(С)БО 14 «Оренда» та внести зміни до НП(С)БО 8 «Нематеріальні активи» щодо оренди приміщень

Мінфін підкоригує ще два НП(С)БО, які стосуються оренди

Мінфін оприлюднив проєкт Наказу «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку». А саме пропонується:

Таким чином, Мінфін приведе у відповідність до МСФЗ для малих та середніх підприємств відображення у бухгалтерському обліку господарських операцій, пов’язаних з орендою.

Очікується, що цей наказ набере чинності з 1 січня 2023 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

А поки що зауваження та пропозиції можна надавати протягом 20 днів з дня оприлюднення проєкту на офіційному вебсайті Міністерства фінансів України у письмовій та/або електронній формі за адресою: Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2 або 04071, м. Київ, вул. Межигірська, 11, e-mail: y.shevchuk@minfin.gov.ua.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Облік окремих операцій

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Облік окремих операцій»