
Увага! Все про єдину звітність з ПДФО, ВЗ та ЄСВ (місячна форма) у 2026 році – посилання на новий бланк, докладну інструкцію із його заповнення та подання, складання додатків до Податкового розрахунку, виправлення помилок, штрафи за неподання чи несвоєчасне подання єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ – читайте у путівнику від редакції «Дебет-Кредит»:
ДПС у Львівській області нагадує, що з 01.01.2026 ФОПи та особи, які провадять незалежну діяльність, подають Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, затверджений наказом Мінфіну від 13.01.2015 №4 (із змінами та доповненнями) (далі – Податковий розрахунок) щокварталу (з розбивкою даних по місяцях кварталу).
Граничний термін – 40 календарних днів після завершення кварталу.
Інші податкові агенти (юридичні особи) продовжують звітувати щомісяця (протягом 20 днів після завершення місяця).
Для самозайнятих осіб граничний термін подання звіту за І квартал 2026 року – 11 травня 2026 року.
Від редакції: Зауважимо, що наразі нову форму єдиної звітності представлено тільки у проєкті наказу Мінфіну. Ним передбачено: окремі форми єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ для юросіб (місячна) та ФОП (квартальна); оновлення Порядку її заповнення з відповідними змінами для ФОПів; правила першого подання звітності для юросіб та ФОПів.
Тільки після затвердження та офіційного опублікування відповідного наказу Мінфіну почне діяти окрема форма єдиної звітності для ФОПів.
***
Читайте також: Окрема квартальна форма єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ для ФОП-2026: проєкт наказу Мінфіну
