• Посилання скопійовано

Неприйняття податкових декларацій є неправомірним — експерт

Неприйняття податковими органами декларацій з нульовими або від′ємними показниками є неправомірним. Про це заявив в ексклюзивному коментарі UBR.UA перший віце-президент Асоціації платників податків України Василь Матійчик.

«Ми отримували декілька звернень від платників податків зі скаргами на неприйняття декларацій з нульовими або від′ємними показниками. Такі дії податківців однозначно є неправомірними», — сказав віце-президент.

Він відзначив, що якщо ці випадки справді мали місце, то вони повинні бути підтверджені документальними доказами, щоб уникнути необгрунтованих звинувачень.

До речі, підприємці далі скаржаться на податкові інспекції, які

відмовляються приймати «збиткові» і навіть «нульові» декларації.

Оксана Райчинець

 

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»