• Посилання скопійовано

Іноземцям-резидентам у ДПСУ нагадують про подання декларацій про доходи

У податковій службі нагадують, що іноземці, які мають статус резидентів України, повинні подати декларації про отримані доходи.

Зокрема, така вимога закону стосується іноземних громадян, які працюють в Україні або провадять тут підприємницьку діяльність.

Зі свого боку, податківці вестимуть моніторинг іноземного персоналу представництв зарубіжних компаній або інших іноземців, які нині провадять свою діяльність у нашій країні.

У ДПСУ закликають громадян із зарубіжжя проявити повагу до законів України, дотримуватися принципів податкової культури, неухильно виконувати вимоги органів влади країни перебування.

Нагадуємо, декларації про доходи подаються щороку до 1 травня (за попередній рік).

 

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»