• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Кабмін прискорив впровадження єдиного вікна електронної звітності

Вилучено з «Моїх новин»

Дату перенесли з березня 2015 р. на грудень 2014 року

Кабмін прискорив впровадження єдиного вікна електронної звітності

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Кабинет министров решил ускорить внедрение автоматизированной системы «Единое окно представления электронной отчетности» до 1 декабря 2014 года вместо ранее запланированного марта 2015 года. Об этом говорится в распоряжении от 6 августа 2014 года №705-р, опубликованном на сайте правительства.

Этим распоряжением вносятся изменения в план мероприятий по реализации Концепции создания и функционирования автоматизированной системы «Единое окно представления электронной отчетности» от 17 октября 2013 года №809-р в части сроков внедрения.

Так, в пункте 4, предполагающем разработку технического задания на создание комплексной системы защиты информации, март 2014 предлагается заменить термином 1 сентября 2014 года.

В пункте 7 предлагается создать и внедрить комплексную систему защиты информации с подтвержденным соответствием с 1 ноября 2014 года вместо ранее запланированного декабря 2014 года.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Мінфін

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»