• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Податківці роз'яснили порядок заповнення граф 3 та 3а форми № 1ДФ

Вилучено з «Моїх новин»

ДФСУ роз'яснила, як заповнювати графи 3а та 3 податкового розрахунку за ф. №1ДФ, а саме - без вирахування сум ПДФО, єдиного внеску та військового збору чи з вирахуванням, якщо зарплата виплачується систематично

Податківці роз'яснили порядок заповнення граф 3 та 3а форми № 1ДФ

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Фахівці ДФС у інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 103.25) роз'яснили, що графи 3а та 3 податкового розрахунку за формою №1ДФ заповнюються таким чином:

 - у графі 3а нарахований дохід відображається повністю, без вирахування із суми доходу сум  ПДФО, єдиного внеску та військового збору (у періоді його справляння), які відповідно до закону справляються за рахунок доходу найманої особи

 - у графі 3  відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку у відповідності із нарахованим доходом, а саме - без вирахування із суми нарахованого доходу сум ПДФО та ЄСВ та військового збору (у періоді його справляння), які відповідно до закону справляються за рахунок доходу найманої особи.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»