• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Банки подаватимуть проміжну фінзвітність за новими вимогами

Вилучено з «Моїх новин»

Банки починаючи з І кварталу 2016 року будуть складати квартальну фінансову звітність за новими вимогами

Банки подаватимуть проміжну фінзвітність за новими вимогами

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Правління Національного банку України 18 серпня 2015 року прийняло постанову №540 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 24 жовтня 2011 року №373" (далі – постанова), якою затверджені зміни до постанови Правління Національного банку України від 24 жовтня 2011 року №373 та до Інструкції про порядок складання та оприлюднення фінансової звітності банків України.

Постановою приведено проміжну (квартальну) фінансову звітність у відповідність до вимог міжнародного стандарту фінансової звітності (МСФЗ) 34 "Проміжна фінансова звітність".

Відтепер форми проміжної фінансової звітності відповідатимуть річній, що полегшить порівняння інформації у фінансовій звітності за різні періоди. Так, наприклад, у проміжну фінансову звітність у паперовому вигляді додатково включатимуться ще дві форми: проміжний скорочений звіт про зміни у власному капіталі та проміжний скорочений звіт про рух грошових коштів.

Постанова набирає чинності з 01 грудня 2015 року, тобто банки починаючи з І кварталу 2016 року будуть складати квартальну фінансову звітність за новими вимогами.

До зазначеної дати банкам необхідно організувати роботу з доопрацювання бізнес-процесів для переходу на відображення в бухгалтерському обліку операцій відповідно до вимог МСФЗ, а також доопрацювати відповідні програмні комплекси.

 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Нацiональний банк України

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»