• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Куди звітувати про обсяги виробництва та обігу спирту, алкоголю та тютюнових виробів

Вилучено з «Моїх новин»

ДФСУ роз'яснила, куди подавати форми №1-РС, №2-РС та №3-РС, а також №1-ОА та №1-ОТ

Куди звітувати про обсяги виробництва та обігу спирту, алкоголю та тютюнових виробів

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

ДФСУ у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 115.05) роз'яснила, що  звіти за формами:

  • №1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту», №2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв» та №3-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів» подаються суб’єктами господарювання усіх форм власності, які виробляють та реалізують спирт, алкогольні напої та тютюнові вироби до податкових інспекцій за місцем реєстрації.
  •  №1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв» та №1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів» подаються суб’єктами господарювання усіх форм власності, які одержали ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами до Головних управлінь ДФС за місцем своєї реєстрації 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

На підставі: Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»