Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Роздрібні торгівці ще повинні подавати звіти за формою №1-РА та №1-РТ, - ДФСУ

Чи потрібно госпсуб’єктам, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами, з урахуванням рішення ДРСУ від 04.07.2016 р. №8, подавати звіти за формою №1-РА та №1-РТ?

За результатами аналізу набрання чинності Наказу № 49 Державною регуляторною службою України прийнято рішення від 04.07.2016 р. № 8 щодо необхідності усунення Міністерством фінансів України у двомісячний строк з дня прийняття такого рішення порушень принципів державної регуляторної політики.

Міністерство фінансів України уже оприлюднило проект наказу «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 11 лютого 2016 року № 49», яким, зокрема спрощено форми Звіту № 1-РА та Звіту № 1-РТ. Докладніше тут>>

Проте податківці наголошують (підкатегорія 115.03, "ЗІР"): до внесення змін до Наказу № 49, суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами, продовжують подавати звіти за формою №1-РА та №1-РТ щомісяця до 10 числа наступного за звітним місяця.

***

Детально з особливостями заповнення звітності про обсяги виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів можна ознайомитися в аналітичному матеріалі від редакції, а також у розясненнях від податківців тут і тут.

Нагадуємо, що 8 вересня 2016 року Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект, який вносить зміни у ліцензування продажу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Зокрема, ним скасовується подання звітів №1-РА та №1-РТ для суб’єктів роздрібної торгівлі. Докладніше>>

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Алкоголь , Звітність , Податкова консультація , Тютюнові вироби

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 3

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?