Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Виправляємо помилку у звіті з ЄСВ до закінчення терміну його подання

У разі виявлення помилки у звіті з ЄСВ до закінчення терміну його подання, страхувальник має повторно сформувати та подати звіт у повному обсязі до контролюючого органу за місцем обліку

ДФС у Тернопільській області роз'яснила, що при виявленні помилки у звіті з ЄСВ до закінчення терміну подання звіту страхувальник повторно формує та подає звіт у повному обсязі до контролюючого органу за місцем обліку.

Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності.

Якщо страхувальником до закінчення терміну подання звіту подаються лише окремі таблиці за поточний звітний період звіту зі статусом «скасовуюча», «додаткова», цей звіт не вважається звітом і вважається таким, що не подавався.

Тобто при виявленні помилки у звіті до закінчення терміну його подання, страхувальник (у тому числі ФОП та особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, що подають звітність самі за себе) повторно формує та подає звіт у повному обсязі до контролюючого органу за місцем обліку.

Нагадаємо, що  Порядок нарахування та сплати ЄСВ приведено у відповідність до чинного законодавства. Про це тут>>

Читайте також:

Коригування зарплати у звіті з ЄСВ - на прикладі від ПФУ.

Нові форми звітності та інструкції з ЄСВ - у проектах від Мінфіну.

Джерело
ДФC у Тернопільській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 5

Новини по темі

Консультації по темі

Вам потрібен новий ПКУ?

Тисніть на кнопку >>

Закрити +