Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Декларацію про податок на нерухомість змінять! ДФС оприлюднила проект наказу Мінфіну

Податківці оприлюднили проект наказу Мінфіну «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

5 квітня на офіційному web-сайті ДФСУ розміщено проект наказу Мінфіну «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» (завантажити)

Проект наказу розроблено з метою забезпечення зручності суб’єктам господарювання  декларувати податкові зобов’язання з Податку по об’єктах як житлової, так і нежитлової нерухомості.

Завантажити проект нової форми декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки>>

Зауваження та пропозиції до проекту наказу можуть надсилатися упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу:

  • Державна фіскальна служба України, Департамент податків і зборів з юридичних осіб, Львівська площа, 8, м. Київ, 04053, електронну – [email protected],
  • Державна регуляторна служба України на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , Земля , Нерухомість , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі