Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Вперше звітуємо з ПДВ за новою формою за червень 2018 року, – роз'яснення ДФС

Львівські податківці роз'яснили, що оновлені додатки платники ПДВ повинні будуть заповнювати під час подання декларації з ПДВ за червень 2018 року (ІІІ квартал 2018 року)

ДФС у Львівській області зазначила, що відповідно до п. 46.6 ПКУ оновлені форми податкової звітності повинні застосовуватися для звітування за період, наступний за періодом їхнього офіційного опублікування. Наказ Мінфіну від 23.03.2018 року №381, яким внесено зміни форми декларації з ПДВ, опубліковано в журналі «Офіційний вісник України» від 04.05.2018 р. № 35, але набере чинності з 1 червня 2018 року (з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування).

Таким чином, оновлені додатки платники ПДВ повинні будуть заповнювати під час подання декларації з ПДВ за червень 2018 року (ІІІ квартал 2018 року).

Як бачимо, львівські податківці підтвердили висловлену раніше нашу думку щодо цього та позицію чернівецьких податківців, про яку ми повідомляли тут.

Докладно про те, як змінилася декларація з ПДВ, читайте в аналітичній статті від редакції.

Джерело
ДФС у Львівській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Бланки , Звітність , ПДВ , Податкова звітність , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?