Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Чи можна наводити у додатку ПН інформацію про нерезидента іноземною мовою?

Податківці розповіли, чи допускається заповнення іноземною мовою відомостей про нерезидента у додатку ПН до декларації з податку на прибуток

ДФС у підкатегорії 102.23.02 «ЗІР» нагадує, що додаток ПН до декларації з податку на прибуток є невід’ємною частиною до декларації та заповнюється окремо за кожним нерезидентом, якому виплачуються доходи із джерелом їх походження з України.

У додатку ПН до Декларації зазначаються відомості про нерезидента, зокрема «Повне найменування нерезидента», «Місцезнаходження нерезидента».

Якщо в угоді з нерезидентом здійснено переклад на українську мову відомостей про нерезидента, зокрема, його «Повне найменування нерезидента» та «Місцезнаходження нерезидента» у Додатку ПН до Декларації, такі реквізити також зазначаються українською мовою.

Коли ж в угоді нерезидента дані вказані без перекладу на українську мову, і з метою збереження ідентичності зовнішньоекономічної угоди та первинних документів, оформлених у зв’язку зі здійсненням зовнішньоекономічної операції, графи «Повне найменування нерезидента» та «Місцезнаходження нерезидента» Додатка ПН до Декларації заповнюються на іноземній мові.

***

Читайте також: Як заповнювати додаток ПН до декларації з податку на прибуток? – роз'яснення від ДФС

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , Нерезиденти , Податкова консультація , Податок на прибуток , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Сюди! Тут -20%
на передплату
Закрити +