Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Набрала чинність оновлена редакція декларації з податку на прибуток

Наказ Мінфіну №842 було опубліковано 14 грудня в «Офіційному віснику України» №96

Мінфін наказом від 19.10.2018 р. №842 (зареєстрований в Мін'юсті від 15.11.2018 р. за №1303/32755) затвердив зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (зокрема, змінено додатки ЗП, ПН та оновлено додаток РІ до декларації). Детально про зміни ми писали тут>> 

Згідно з текстом наказу, він набере чинності з дня його офіційного опублікування. І ось 14 грудня його було оприлюднено в «Офіційному віснику України» №96.

Але відповідно до п. 46.6 ПКУ оновлені форми податкової звітності повинні застосовуватися для звітування за період, наступний за періодом їхнього офіційного опублікування. Тому за правилами ПКУ вперше за оновленою формою декларації з податку на прибуток слід буде звітувати:

  • платникам з квартальним звітним періодом - за І квартал 2019 року;
  • платникам з річним звітним періодом - за 2019 рік.

Проте роз'яснення ДФСУ щодо цього поки що немає. Тож, цілком можливо, що за новою формою декларації звітуватимемо і за 2018 рік. А значить, вже не рано ознайомитись із нею та проаналізувати правила її складання, що ми й зробимо найближчим часом в нашій статті. Слідкуйте за нашими новинами! 

***

Читайте також:  Податківці рекомендують (!) звітувати з податку на прибуток за 2018 рік за оновленою формою 

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі